در انتظار یار khamenei313.ir پایگاه فرهنگی مذهبی و آموزشی در انتظار یارkhamenei313.ir(وبلاگ گروهی)

فضایل امیرالمومنین علی علیه السلام

درباره ما

پایگاه در انتظار یار khamenei313.ir

مقام معظم رهبری:شما افسران جوان جبهه ی مقابله ی با جنگ نرمید.هدف دفاع از نظام اسلامی و جمهوری اسلامی است.در مقابله ی با یک حرکت همه جانبه ی متکی به زور و تزویر و پول و امکانات عظیم پیشرفته ی علمی رسانه ای باید با این جریان شیطانی خطرناک مقابله شود حالا شما جوانانی که گفتیم افسران جوان مقابله ی با جنگ نرم هستید،خوب،خودتان بگردید نقش را پیدا کنید.
سخن مدیر وبلاگ:به پایگاه در انتظار یار خوش آمدید.امیدواریم اوقات خوشی را در این پایگاه بگذرانید.این وبلاگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

تاریخ ایجاد وبلاگ:29/7/1390
آدرس وبلاگ:
khamenei-313.blogfa.com
از طریق آدرس زیر هم می توانید به وبلاگ دسترسی داشته باشید.
khamenei313.ir

حمایت مالی

    مبلغ به رال"

    نام 

    ایمیل

    توضیحات

موضوعات

کانال ما در آپارات

کد نوای"الا ای رهبر آزاده ی من"برای پخش در وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

چند روز پیش پستی در وبلاگ قرار داده بودم با عنوان"الا ای رهبر آزاده ی من..."

یکی از دوستان نظر داده بودند و کد پخش نوای این سرود را برای وبلاگشان خواسته بودند.بنده هم امرشان را اجابت کردم.کد این سرود را در این پست قرار می دهم تا دوستان دیگر هم استفاده کنند.با مشاهده ی نمونه ی کد ها و انتخاب کد مورد نظرتان یکی از کدهای زیر را در وبلاگتان قرار دهید.

متن کد(شماره 1):

مشاهده ی نمونه ی کد شماره 1

متن کد(شماره ۲):

مشاهده ی نمونه ی کد شماره 2

توجه:دوستان نظر داده بودند و گفته بودند که کدها عمل نمی کند.عمل نکردن کدها به ۲ عامل بستگی دارد. ۱- اگر فلش پلیر روی رایانه شما نصب نباشد کد شماره ۱ عمل نمی کند و می توانید از کد شماره ۲ استفاده کنید.۲-اگر سایتی که بنده فایل صوتی را روی آن آپلود کرده ام -یعنی سایت پرشین گیگ-برای مدتی در دسترس نباشد سرود پخش نمی شود اما این مورد بسیار کم پیش می آید(معمولا در نیمه شب ها که کمتر به سایت مراجعه می شود و در حال بازسازی سایت هستند).

راهنما:

روش اول:کد را در بخش تنظیمات وبلاگتان قرار دهید

روش دوم:در صورتی که می خواهید نوا زودتر در وبلاگ پخش شود وارد ویرایش قالب وبلاگتان شوید و کد را در بالای کدها قرار دهید.

آمار و ابزار

آخرين عناوين

خبرنامه

پيوندها