در انتظار یار khamenei313.ir پایگاه فرهنگی مذهبی و آموزشی در انتظار یارkhamenei313.ir(وبلاگ گروهی)

حجاب و عفاف

درباره ما

پایگاه در انتظار یار khamenei313.irمقام معظم رهبری:

شما افسران جوان جبهه ی مقابله ی با جنگ نرمید.هدف دفاع از نظام اسلامی و جمهوری اسلامی است.در مقابله ی با یک حرکت همه جانبه ی متکی به زور و تزویر و پول و امکانات عظیم پیشرفته ی علمی رسانه ای باید با این جریان شیطانی خطرناک مقابله شود حالا شما جوانانی که گفتیم افسران جوان مقابله ی با جنگ نرم هستید،خوب،خودتان بگردید نقش را پیدا کنید.

سخن مدیر وبلاگ:

به پایگاه در انتظار یار خوش آمدید.امیدواریم اوقات خوشی را در این پایگاه بگذرانید.این وبلاگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.
تاریخ ایجاد وبلاگ:

29/7/1390

حمایت مالی

    مبلغ به ریال

    نام 

    ایمیل

    توضیحات

موضوعات

کانال های ما

کانال ما در آپاراتکانال ما در کلوبکانال ما در افسران

کد نوای"الا ای رهبر آزاده ی من"برای پخش در وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

چند روز پیش پستی در وبلاگ قرار داده بودم با عنوان"الا ای رهبر آزاده ی من..."

یکی از دوستان نظر داده بودند و کد پخش نوای این سرود را برای وبلاگشان خواسته بودند.بنده هم امرشان را اجابت کردم.کد این سرود را در این پست قرار می دهم تا دوستان دیگر هم استفاده کنند.با مشاهده ی نمونه ی کد ها و انتخاب کد مورد نظرتان یکی از کدهای زیر را در وبلاگتان قرار دهید.

متن کد(شماره 1):

مشاهده ی نمونه ی کد شماره 1

متن کد(شماره ۲):

مشاهده ی نمونه ی کد شماره 2

توجه:دوستان نظر داده بودند و گفته بودند که کدها عمل نمی کند.عمل نکردن کدها به ۲ عامل بستگی دارد. ۱- اگر فلش پلیر روی رایانه شما نصب نباشد کد شماره ۱ عمل نمی کند و می توانید از کد شماره ۲ استفاده کنید.۲-اگر سایتی که بنده فایل صوتی را روی آن آپلود کرده ام -یعنی سایت پرشین گیگ-برای مدتی در دسترس نباشد سرود پخش نمی شود اما این مورد بسیار کم پیش می آید(معمولا در نیمه شب ها که کمتر به سایت مراجعه می شود و در حال بازسازی سایت هستند).

راهنما:

روش اول:کد را در بخش تنظیمات وبلاگتان قرار دهید

روش دوم:در صورتی که می خواهید نوا زودتر در وبلاگ پخش شود وارد ویرایش قالب وبلاگتان شوید و کد را در بالای کدها قرار دهید.

آمار و ابزار

آخرين عناوين

خبرنامه

پيوندها