X
تبلیغات
اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی در انتظار یار khamenei313.ir - کد نوای"الا ای رهبر آزاده ی من"برای پخش در وبلاگ
پایگاه فرهنگی مذهبی و آموزشی در انتظار یار khamenei313.ir
بسم الله الرحمن الرحیم

چند روز پیش پستی در وبلاگ قرار داده بودم با عنوان"الا ای رهبر آزاده ی من..."

یکی از دوستان نظر داده بودند و کد پخش نوای این سرود را برای وبلاگشان خواسته بودند.بنده هم امرشان را اجابت کردم.کد این سرود را در این پست قرار می دهم تا دوستان دیگر هم استفاده کنند.با مشاهده ی نمونه ی کد ها و انتخاب کد مورد نظرتان یکی از کدهای زیر را در وبلاگتان قرار دهید.

متن کد(شماره 1):

مشاهده ی نمونه ی کد شماره 1

متن کد(شماره ۲):

مشاهده ی نمونه ی کد شماره 2

توجه:دوستان نظر داده بودند و گفته بودند که کدها عمل نمی کند.عمل نکردن کدها به ۲ عامل بستگی دارد. ۱- اگر فلش پلیر روی رایانه شما نصب نباشد کد شماره ۱ عمل نمی کند و می توانید از کد شماره ۲ استفاده کنید.۲-اگر سایتی که بنده فایل صوتی را روی آن آپلود کرده ام -یعنی سایت پرشین گیگ-برای مدتی در دسترس نباشد سرود پخش نمی شود اما این مورد بسیار کم پیش می آید(معمولا در نیمه شب ها که کمتر به سایت مراجعه می شود و در حال بازسازی سایت هستند).

راهنما:

روش اول:کد را در بخش تنظیمات وبلاگتان قرار دهید

روش دوم:در صورتی که می خواهید نوا زودتر در وبلاگ پخش شود وارد ویرایش قالب وبلاگتان شوید و کد را در بالای کدها قرار دهید.


برچسب‌ها: نوای مذهبی برای پخش در وبلاگ, سرود درباره رهبر برای پخش در وبلاگ, کد و ابزار برای وبلاگ, کد آهنگ برای وبلاگ, کد درباره مقام معظم رهبری برای وبلاگ
+ نوشته شده در  سه شنبه 20 تیر1391ساعت   توسط محمد حسنی  |